top of page

USZYJ GARNITUR W CENIE Z 2022 ROKU!

Niestety podwyżki cen dotknęły również naszą branżę i z nadejściem nowego roku będziemy zmuszeni podnieść ceny również w naszej pracowni


 

Przygotowaliśmy jednak dla Was pewną ofertę, dzięki której będziecie mogli zamrozić sobie cenę garnituru. 

 

Jak skorzystać z gwarancji ceny? To proste i możesz to zrobić na trzy sposoby!

WARIANT 1

Sposób pierwszy nie różni się praktycznie niczym od normalnej realizacji. Wybierasz konkretną tkaninę, projektujemy garnitur, a jedynie dokładne pomiary odkładamy na przyszły rok, już bliżej terminu, na który chcesz założyć ubranie. 

WARIANT 2

Jeśli nie wiesz jaki dokładnie chcesz garnitur to idealnym rozwiązaniem jest dla Ciebie BON. Oznacza to, że kupujesz kartę z oznaczoną kategorią cenową bądź konkretnym próbnikiem, który przypadł Ci do gustu i w ten sposób zamrażasz sobie cenę z cennika 2022. 

 

Przykład: Podoba Ci się próbnik X z Loro Piany i garnitur według cennika 2022 kosztuje z niego 5000 zł. Kupujesz BON z tą konkretną kategorią i nazwą próbnika i przy zamówieniu garnituru w 2023 płacisz po prostu tą kartą. 

WARIANT 3

To połączenie wariantu 1 i 2. Polega na tym, że nie wiesz dokładnie jaką będziesz chciał tkaninę, ale za to wiesz jak dokładnie będzie wyglądał Twój garnitur. Wtedy wybierasz jedynie kategorię tkaniny/próbnik i przystępujemy do projektu, a dokładne pomiary odkładamy na przyszły rok, już bliżej terminu, na który chcesz założyć ubranie.

DSC_3387.jpg
IMG_5545_edited.png

WAŻNE

Pamiętajcie, że do naszej pracowni musicie się umówić!

Możecie to zrobić telefonicznie, bądź za pośrednictwem naszego kalendarza, który znajdziecie TUTAJ.

bottom of page