top of page

Pracownia krawiecka Dąbrowski & Góral - Twój krawiec do zadań specjalnych

Idealnie skrojona marynarka, wygodna koszula, spodnie na miarę w modnym fasonie, smoking na miarę, płaszcz uszyty według własnego projektu…nie ma nic lepszego niż uczucie posiadania niepowtarzalnych, idealnie dopasowanych ubrań. A to wszystko jest możliwe, dzięki naszej pracowni krawieckiej.

 

Uszyjemy przede wszystkim garnitur na miarę, a także marynarkę, koszulę, spodnie, formalny płaszcz, kurtkę i wiele innych ubrań. Zadbamy o każdy nawet najmniejszy detal, bowiem dopasowany krój, to też pełen szereg spersonalizowanych elementów. W pracowni krawieckiej Dąbrowski & Góral każdy Klient ma gwarancję najwyższej jakości oraz spełnienia wszelkich oczekiwań i najśmielszych potrzeb. Bo jedynym ograniczeniem jest tutaj wyobraźnia.

 

Stale podążamy za tym, co nowoczesne - stylowe i modne, dlatego też pomagamy Klientom i doradzamy w wyborze najlepszego kroju, fasonu, materiału, wzoru i koloru. Nasz wykwalifikowany krawiec realizuje zlecenia zawsze na czas i każdorazowo z wykorzystaniem tkanin doskonałej jakości, byś mógł cieszyć się swoim wymarzonym strojem przez długie lata.

Profesjonalne szycie i usługi krawieckie na najwyższym poziomie

W pracowni krawieckiej zajmujemy się nie tylko szyciem. Oferujemy także profesjonalne usługi krawieckie, w tym przede wszystkim poprawki i naprawy gotowej odzieży. Korygujemy fasony i kroje w taki sposób, by wyglądały jak uszyte na miarę. Zmniejszamy, powiększamy, skracamy, wydłużamy, a także naprawiamy. Zakres naszych usług krawieckich jest bardzo szeroki. W większości przypadków naszym krawcom udaje się zarówno uzyskać idealne dopasowanie nowych ubrań, jak i również uzyskać idealny wygląd starego, ulubionego stroju.

Nie tylko szycie na miarę, ale i poprawki, naprawy oraz inne usługi krawieckie każdorazowo wykonujemy z największą starannością. Podejmujemy się realizowania nawet tych najtrudniejszych wyzwań, bowiem profesjonalny krawiec potrafi sprytnie i skutecznie poprawić czy ukryć ewentualne niedoskonałości i defekty. Dbamy o to, by każdy odwiedzający nas Klient opuszczał naszą pracownię krawiecką w pełni usatysfakcjonowany poziomem świadczonych usług krawieckich.

dsc_3989.jpg

Pracownia krawiecka - Warszawa i Poznań

Szukasz krawca, który uszyje Twoją wymarzoną marynarkę, koszulę czy kurtkę? Potrzebujesz skorzystać z usług krawieckich? Zaufaj doświadczonym profesjonalistom i wybierz pracownię krawiecką Dąbrowski & Góral.

W razie pytań czy chęci umówienia spotkania prosimy o kontakt - telefoniczny, mailowy lub bezpośredni. Nasze pracownie krawieckie zlokalizowane są w Warszawie i Poznaniu, jednak do skorzystania z naszych usług krawieckich zapraszamy Klientów z całej Polski - zarówno tych indywidualnych, jak i biznesowych.
 

bottom of page