top of page

Szycie na miarę – jak to działa?

PIERWSZE SPOTKANIE

Cały proces szycia na miarę rozpoczyna się od wizyty w naszym salonie. Podczas spotkania omówmy projekt, poznamy Twoje potrzeby oraz okazję, na którą ma być przeznaczone ubranie. Nasi konsultanci sprawnie oprowadzą Cię po niezwykle bogatym świecie tkanin, garniturów mtm oraz szczegółów szycia ubrań na miarę. Zbadają również o odpowiednią formalność stroju i nie tylko doradzą najlepsze rozwiązania ale i ochronią Cię od popełnienia Faux Pas.

Możesz nam zaufać!

ZAPROJEKTOWANY DLA CIEBIE

Szycie ubrań na miarę to nie tylko świetne dopasowane ubranie do sylwetki ale także pełna personalizacja. To dzięki niej, garnitur, koszula lub marynarka będzie miała niepowtarzalny charakter. Będziesz mógł wybrać każdy detal, od kieszeni w spodniach, podszewki, guzików, koloru filcu pod kołnierzem aż po wyszywany monogram. 

DSC_5249.jpg
DSC_5464.jpg

NAJLEPSI ŚWIATOWI PRODUCENCI

Dysponujemy próbnikami najlepszych światowych producentów tkanin. Dzięki czemu gwarantujemy najwyższą jakość. Znajdziesz u nas takie firmy jak Loro Piana, Reda 1885, Fratelli Tallia di Delfino, Scabal, Huddersfield oraz wiele innych. 

CZAS REALIZACJI

Musisz wiedzieć, że szycie ubrań na miarę na miarę nie lubi pośpiechu. Potraktuj przymiarki nie jak obowiązek, a jako przygodę i poświeć temu odpowiednią uwagę. Na wykonanie garnituru w systemie MTM potrzebujemy 8 tygodni. 

DSC_5288.jpg

Szycie ubrań na miarę

Musisz wiedzieć, że szycie ubrań na miarę na miarę nie lubi pośpiechu. Potraktuj przymiarki nie jak obowiązek, a jako przygodę i poświeć temu odpowiednią uwagę. Na wykonanie garnituru w systemie MTM potrzebujemy do 12 tygodni (od zebrania miary i opłacenia zamówienia)

Cena zależy od tkaniny oraz opcji wykończenia.
Cennik za poszczególne ubrania znajdziesz poniżej. 

bottom of page